Audi анонсувала вихід бензинової моделі (Фото)

Німецькі автовиробники вкладають величезні кошти в розвиток електричних технологій. Audi планує випустити армаду електромобілів до середини 2020-х років, але поки не планує відмовлятися від двигуна внутрішнього згоряння.

Олівер Хоффманн, член ради директорів компанії з технічного розвитку, підтвердив свою мету випустити до 2025 року 30 електрифікованих автомобілів (включаючи 20 електромобілів і 10 гібридних моделей). Хоча виробництво машин з традиційними ДВЗ на цьому не закінчиться – автомобілі мають тривалий життєвий цикл, і Audi буде продавати автомобілі, що працюють на бензині, до початку 2030 х років.

У той час, як основні засоби інвестуються в електрифікацію, Audi і раніше інвестує в бензинові двигуни.

«Ми повинні вкласти багато знань і грошей в розробку бензинових двигунів, тому що у нас є нові правила, особливо в Європі, які вступлять в силу в середині десятиліття. Ми хочемо запропонувати кращі автомобілі з ДВЗ», – сказав топ-менеджер марки в інтерв’ю Autoblog.

Правила, на які він посилається, називаються Euro 7, і багато хто стверджує, що вони – непрямий спосіб заборонити двигун внутрішнього згоряння в Європі. Конкурент Audi, Mercedes-Benz, вже попередив, що йому доведеться відмовитися від половини двигунів, щоб відповідати нормам, і створення невеликих, доступних за ціною автомобілів може стати економічно невигідним.

Хоффманн не став розкривати, що саме Audi має в запасі або на які сегменти вона націлена, але додав, що електрифікація буде грати роль в підтримці ДВЗ.

«Електрифікація ДВЗ буде збільшуватися, щоб відповідати правилам, але також і для досягнення більшої продуктивності. Ці автомобілі будуть мати дуже чітку ДНК Audi з точки зору прискорення, рульового управління і гальмування. Все буде явно відчуватися як Audi», – резюмував він.


Не пропустіть