У Мережі «засвітився» новий пікап української марки (Фото)

Львівський автобусний завод (ЛАЗ) збанкрутував багато років тому, а територія, на якій він розташовувався, виставлена на продаж. Як повідомляють «Новини і Факти», неназваний автодизайнер втілив в комп’ютерній графіці новий пікап ЛАЗ-695, чия поява в реальності могла б дати ЛАЗу шанс на відродження.

Пікапи на українському ринку не користуються великим попитом, серйозно поступаючись кроссоверам і позашляховикам, але новинка ЛАЗу напевно знайшла б своїх шанувальників, та й держава могла б допомогти замовленнями.

На опублікованих рендерах представлений стильний пікап невеликих розмірів, що має стилістичну схожість з новими Ford Maverick і Hyundai Santa Cruz. Їх український «родич» здається дещо коротший, але має такий же за розмірами вантажний відсік.

У моторному відсіку у ЛАЗ-695 міг би з’явитися 150-сильний бензиновий турбоагрегат об’ємом 1.3 літра, який ставиться на кросовер Renault Duster. Вельми не зайвим був і повний привід.

Так, поки мова йде лише про дизайнерський концепт пікапа ЛАЗ-695. Шанси стати серійним у нього, відверто кажучи, невеликі, але історія світового автопрому знає стільки несподіваних повернень і крутих поворотів, що ми не станемо нічого виключати.


Не пропустіть