Автоексперти назвали три основні помилки при прогріванні салону в мороз

Експерти журналу перерахували найпоширеніші помилки під час прогріву салону автомобіля.

Взимку завжди хочеться, щоб салон машини прогрівся якнайшвидше, проте деякі автомобілісти своїми ж діями, навпаки, уповільнюють цей процес.

Експерти перерахували три поширені помилки під час прогріву салону автомобіля:

Перша помилка – довго гріти автомобіль на холостих оборотах. Якщо на вулиці сильний мороз, деякі мотори можуть так і не набрати робочої температури. У русі будь-який двигун прогрівається швидше, проте потрібно знати міру і не перевантажити агрегат. Оптимальним можна вважати недовгий прогрів на холостих оборотах, а потім потрібно кілька хвилин їхати з мінімальним навантаженням на низьких оборотах, уникаючи різких розгонів та пробуксувань.

Друга помилка – вентилятор на максималці. Іноді водії занадто рано включають грубку на повну потужність, тому мотор прогрівається довше, так як все своє тепло агрегат відразу ж віддає в салон. Краще або тимчасово вимкнути обдування, або на мінімальній швидкості направити повітря на вітрове скло.

Третя помилка – не використовувати рециркуляцію повітря. Разом з вентилятором потрібно включати і режим рециркуляції повітря – це полегшить роботу печі, тому що їй не доведеться нагрівати нові порції холодного повітря з вулиці.


Не пропустіть