Honda представила характеристики нового хетчбека Honda Civic Type R 2023 року

Японський автогігант розсекретив потужність представленого в липні зарядженого хетчбека Civic Type R 2023 модельного року. Модель є найпотужнішим серійним автомобілем Honda, який колись продавався на американському ринку.

Під капотом Honda Civic Type R 2023 модельного року “прописалася” рядна бензинова “турбочетвірка”, форсована до 315 к.с. і 420 Нм крутного моменту. Щоб збільшити її потужність, інженери Honda переробили турбонагнітач, покращили випускну систему, а також встановили збільшені радіатор та вентилятор для більш ефективного охолодження двигуна. Коробка передач – шестиступінчаста “механіка” з новою оптимізованою схемою перемикання передач.

Випускати Honda Civic Type R 2023 модельного року будуть у Японії, а старт його продажів у США намічений на осінь цього року стартують цієї осені. Ціни на новинку будуть оголошені пізніше.

Нагадаємо, наприкінці липня Honda опублікувала свіжий відеотизер з новим кросовером Prologue – першим із двох спільних проектів Honda та General Motors, вихід якого заплановано на 2024 рік. У ньому дизайнери докладно розповіли про машину та показали її повнорозмірний макет.


Не пропустіть