Складено рейтинг надійних та ненадійних малолітражних авто

Портал What Car перерахував найнадійніші та найнадійніші малолітражки у світі в 2023 році.

Хетчбек Honda Jazz третього покоління визнано найнадійнішою малолітражкою на ринку. На думку експертів порталу WhatCar, автомобіль 2015-2020 років випуску має 100-відсотковий рівень надійності.

Друге місце у списку найнадійніших малолітражок посів Toyota Yaris 2011-2020 років випуску з рейтингом надійності на рівні 98,6%. Тільки у 5% цих автомобілів виникали якісь проблеми, і здебільшого вони пов’язані виключно з підвіскою. При цьому ремонт Toyota Yaris зазвичай обходиться недорого.

«Бронза» дісталась Suzuki Swift 2010—2017 років випуску, надійність якого оцінюється в 98,1% зі 100 можливих. Крім бездоганної надійності, він також вирізняється високим рівнем безпеки при ДТП.

Якщо ж говорити про ненадійні малолітражки, то тут першість у Citroen C3. Його рейтинг надійності складає 53%. Найчастіше у цього «француза» виходять з ладу кондиціонер, гальма, двигун, вихлопна система, трансмісія, зчеплення, підвіска, акумулятор, двигун, паливна система, кермо та навіть супутникова навігація.

Друге місце в антирейтингу займає Ford Fiesta 2002—2008 років випуску з рейтингом надійності 65,5% і найдорожчим, на думку власників, утриманням. У нього часто ламаються компоненти ходової частини, кондиціонер, коробка передач та випускна система.

Ще одна ненадійна малолітражка – це Nissan Micra 2010-2016 років випуску. Надійність цієї японської моделі оцінюється лише у 66,4%. Майже половина власників «Мікри» поскаржилися, що за останні два роки їхні автомобілі хоч раз виходили з ладу.


Не пропустіть