В Україні стане обов’язковою нова вимога для водіїв

В Україні постійно вживаються нові заходи для підвищення безпеки дорожнього руху, і однією з таких ініціатив Кабінету Міністрів стало комплексне переоформлення всіх посвідчень водія.

Юлія Клименко, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури, поділилася деталями змін.

Згідно її слів, українським водіям потрібно буде оновлювати свої посвідчення кожні 10-15 років, тоді як водії транспортних компаній будуть зобов’язані підтверджувати свої права кожні п’ять років, що відповідає європейським стандартам.

Крім того, процедура отримання водійських прав в Україні була спрощена, тепер громадяни можуть отримати їх у будь-якому місті, незалежно від місця навчання. Сервісні центри будуть надавати уроки водіння, проводити іспити та видачу готових посвідчень.

За даними МВС, всі громадяни України отримають посвідчення водія нового зразка, яке можна буде оформити в будь-якому сервісному центрі країни.

Міністерство внутрішніх справ підтвердило, що практичні іспити вже можна складати, а посвідчення отримати у будь-якому з його сервісних центрів.

Очікується, що нинішні реформи МВС значно покращать досвід водіння для українців, що призведе до підвищення безпеки на дорогах та спростить процес отримання водійських прав.

Джерело uamotors.com.ua