Ще одна країна закриває кордон для автомобілів з російськими номерами

При цьому йдеться тільки про легкові автомобілі, оскільки вантажні авто на російських номерах не пускають до Болгарії вже кілька місяців.

За останні тижні одразу кілька країн закрило в’їзд для автомобілів із російськими номерами. Окрім країн Балтії, які зробили відповідний крок ще в середині вересня, сьогодні до них приєдналася Болгарія. Так, про заборону на в’їзд для російських авто розповів глава Прикордонної служби країни Антон Златанов, повідомляє Tribune.

“Ми дуже активно працювали з четверга до вчора. Я впевнений, що до кінця дня заборона на в’їзд російських автомобілів в нашу країну почне діяти і на території Болгарії, і я хочу додати, що для вантажівок він працює вже кілька місяців. “, – повідомив Златанов.

При цьому заборону вводять лише на в’їзд легкових автомобілів на російських номерах, оскільки вантажні автомобілі не можуть в’їхати до Болгарії вже кілька місяців. Зазначимо, що після рекомендацій Єврокомісії про не допуск авто з російськими номерами на територію країн ЄС, 13 вересня Литва, Латвія та Естонія оголосили про відповідну заборону в’їзду для російських авто.

Якщо авто з російськими номерами прибуде на кордон, автомобіль можуть конфіскувати. Таким чином водій і пасажири мають два варіанти, або повернутися до своєї країни, або виїхати в ЄС без автомобіля. Наступною країною, яка планує запровадити обмеження з рекомендацій ЄС, має стати Фінляндія.

Джерело auto.bigmir.net