6 найнадійніших кросоверів, які легко проїдуть 400 тисяч км без поломок

Фахівці порталу carz.net.ua на основі відгуків власників склали рейтинг найбільш довговічних кросоверів, які легко проїдуть 400 тисяч км без капітального ремонту.

Список відкриває Nissan X-Trail другого покоління зразка 2012-2013, оснащений 2,0-літровим бензиновим двигуном, який працює з механічною коробкою передач. Кросовер з такою трансмісією буде найбільш надійним та безпроблемним і легко подолає пробіг у 400 тисяч км. Для Nissan X-Trail доступна модифікація з варіатором, але її ресурс буде меншим у порівнянні з автомобілями, оснащеними механічною коробкою передач.

Suzuki Grand Vitara 2013 року. З’ясувалося, що найбільш надійним варіантом цієї моделі є версія з 2,0-літровим двигуном, доступна як з механічною, так і автоматичною коробкою передач. Головна перевага Grand Vitara – система повного постійного приводу, що забезпечує відмінні можливості для їзди по бездоріжжю.

Mitsubishi Outlander 2008-2011 модельного року. Розглядаючи цю машину для покупки, варто звернути увагу на версії з двигунами об’ємом 2,0 та 2,4 літра, які пропонуються з механічною коробкою передач або варіатором (CVT). Також гарним вибором буде модель Outlander з 3,0-літровим V6 та автоматичною коробкою передач.

Mitsubishi ASX 2010-2011 року випуску, який побудований на Mitsubishi Outlander, також здатний проїхати без капремонту понад 400 тисяч кілометрів. Найкращим варіантом є версія з 2,0-літровим мотором.

Очолюють рейтинг кросовери Toyota RAV4 та Honda CR-V, випущені у 2008-2009 роках. Ці машини доступні з бензиновими двигунами об’ємом 2,0 і 2,4 літри, які працюють з автоматичною коробкою передач і можуть досягти пробігу до 500 тисяч км без серйозних поломок.

Джерело ampercar.com