20 моделей авто, які в Україні розмитнюють найбільше

Важливою віхою стало те, що електромобіль увійшов до топ-5 імпортованих з-за кордону вживаних автомобілів, що свідчить про зміну споживчих уподобань.

Традиційно помітним гравцем на ринку вживаних автомобілів є Volkswagen, який у серпні посів перше місце з 3,9 тис. зареєстрованих автомобілів, що становить 18,4% від загальної кількості.

Слідом за Volkswagen до п’ятірки лідерів увійшли Renault, Nissan, Audi та Skoda, кожна з яких зробила свій внесок у розмаїття ринку вживаних автомобілів.

Volkswagen Golf зберіг свою позицію лідера серед нових імпортованих вживаних автомобілів з 1,5 тис. поставлених у червні. Skoda Octavia, Renault Megane і Volkswagen Passat також відзначилися в цьому сегменті.

Прикметно, що Nissan Leaf, один з найдоступніших і найпопулярніших електромобілів в Україні, закріпився в п’ятірці лідерів серед нових імпортованих вживаних автомобілів з-за кордону. Це свідчить про значний зсув у бік електромобілів і підкреслює зростаючу тенденцію до вибору екологічно чистого транспорту.

Більше того, присутність електромобілів, таких як Tesla Model 3 і Model Y, у топ-20 найпопулярніших моделей підкреслює трансформацію автомобільного ландшафту, що триває, а кросовери продовжують залишатися популярним вибором серед українських споживачів. Крім того, Audi виділяється як єдиний преміальний бренд серед топ-20 найпопулярніших автомобілів, щойно ввезених з-за кордону.

Джерело avtosota.com