Експерти назвали автомобілі, на яких найрідше скручують пробіг

Експерти провели аналіз звітів про перевірку автомобілів із пробігом за період із січня по вересень поточного року та надали інформацію про марки автомобілів, на яких показання одометра не змінювалися зловмисниками.

Дослідження охопило статистику автомобілів, вік яких не перевищує десяти років, а запити користувачів датувалися січнем-вереснем поточного року. В результаті аналізу було виявлено, що в середньому скручений пробіг найчастіше зустрічається у автомобілів у віці 6 років, і середній рівень скручених кілометрів склав 62 тисячі.

Серед масових автомобільних брендів цього року найменша кількість скручених кілометрів була виявлена ​​у звітах про моделі китайської марки Chery. Також машини компаній Mazda, Honda та Lifan мали невеликі показники втручання. Середній вік автомобілів, на яких скручували пробіг у масовому сегменті, становив 6 років.

Серед масових автомобілів, на яких скручування пробігу зустрічається найрідше, лідером виявилася модель Nissan Juke. На другому місці знаходиться кросовер Hyundai Tucson, а на третьому – Mazda CX-5. Також у ТОП-5 увійшли французька модель Renault Kaptur та автомобіль Kia Soul.

Слід зазначити, що преміум-марки автомобілів мають найменшу кількість звітів, у яких зафіксовано махінації із пробігом. Бренди, у яких спостерігаються мінімальні зміни у пробігу (у порядку зростання середніх змін), включають Infiniti, Lexus, Land Rover, а також BMW та Audi. Середній вік скрученого пробігу у автомобілів преміум-сегменту становив 5 років.

Джерело uamotors.com.ua

Не пропустіть