Новий кросовер Hyundai за 7 000 доларів б’є рекорди продажів

Корейська компанія Hyundai випустила на ринок свій новий бюджетний кросовер Exter. Новинка за 7 тисяч доларів викликала величезний ажіотаж.

Зазначається, що Hyundai Exter було розроблено спеціально для індійського ринку. Тут вже почали приймати замовлення на кросовер, які перевищили всі очікування виробника. На даний момент вже набралося 75 тисяч замовлень на новий кросовер.

Черга за автомобілем — 9 місяців. Поки що про плани продавати модель в Європі не повідомляється, проте рекордний попит на новинку напевно змусить корейців переглянути географію продажів.

Нагадаємо, довжина Hyundai Exter становить 3815 мм, колісна база – 2450 мм. Кліренс – пристойні 185 мм. Двигун лише один – 1,2-літровий, але він може бути як у суто бензиновій, так і в біпаливних версіях. Потужність – 83 та 69 кінських сил. Мотор поєднується або з механічною трансмісією, або із «роботом» з одним зчепленням. Уже в базі Exter є те, чого немає і найближчим часом навряд чи з’явиться у бюджетних моделях – шість подушок безпеки. Також є ABS, цифрова панель приладів і кондиціонер.

Джерело ampercar.com

Не пропустіть