У «Дії» запустять послугу з перереєстрації авто

Стартував набір охочих випробувати послугу у режимі бета-тестування, пише detector.media.

У «Дії» запустили бета-тестування нової послуги, яка допоможе перереєструвати авто онлайн. Про це повідомив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій Михайло Федоров.

«Вже скоро в «Дії» запустимо революційну послугу з перереєстрації авто, щоб українці купували та продавали машини всього кількома кліками. Сьогодні стартує бета-тестування. Долучайтеся, щоб першими перевірити, як працює сервіс», — зазначив міністр.

За його інформацією, перереєстрація буде доступна для легкових авто, мотоциклів або мопедів. Продавець має оформити в «Дії» договір та поділитися QR-кодом або посиланням, а покупець, зі свого боку, має ознайомитися з документом, вибрати номерні знаки й техпаспорт.

У міністерстві внутрішніх справ повідомили, що сьогодні в застосунку «Дія» відкрили набір охочих взяти участь у бета-тестування послуги з перереєстрації транспортних засобів. Особи, які зголосяться, зможуть реально продати та придбати автомобіль.

Долучитись до набору на бета-тестування можна за посиланням. Взяти участь у ньому можуть виключно повнолітні громадяни України, які мають:

  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;
  • реєстраційний номер платника податків;
  • ID, закордонний паспорт або посвідку на проживання;
  • зареєстроване місце реєстрації проживання;
  • Дія.Підпис.

Крім того, для водіїв у майбутньому запровадять можливість доставки документів поштовим оператором. Якщо водій придбає автомобіль з іншої області, замовити отримання номерних знаків та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу – у будь-яке зручне відділення «Укрпошти», повідомила пресслужба МВС.


Не пропустіть