Показали український бронеавтомобіль “Новатор” після підриву на міні (Фото)

Щодня вирушаючи на бойове завдання українські бійці ризикують своїм життям і щоб звести цей ризик до мінімуму, у виконанні бойових завдань українським військовим допомагає вітчизняна бронетехніка. Днями бронемашина “Новатор” компанії “Українська бронетехніка” під час виконання одного з таких завдань наїхала на міну, пише auto.bigmir.net.

Про відповідний інцидент повідомили на сторінці самої компанії у Facebook. Так, за наявною інформацією, всередині авто в момент вибуху був екіпаж у повному складі, але бронемашина витримала підрив протитанкової міни і всі військові залишилися живими та здоровими. Попри суттєві пошкодження передньої частини, де також знаходиться двигун, основна бронекапсула залишилася майже неушкодженою.

Пізніше, авто вдалося забрати з місця інциденту і передати сервісній бригаді. Огляд бронемашини фахівцями компанії показав, що машину можна відремонтувати, після чого вона повернеться до ладу і далі допомагатиме українським військовим.

Також цей інцидент на полі бою дозволить українським конструкторам внести зміни до конструкції авто, що ще більше покращить безпеку екіпажу та живучість авто у бойових умовах.