Поліція почала активніше штрафувати водіїв за поворотники (Відео)

Раніше таке правопорушення вважалося незначним і за нього могли винести усне попередження, auto.bigmir.net.

Відповідно до ПДР, при виконанні будь-якого маневру на дорозі, водій повинен попередити оточуючих про свій намір. Водночас деякі водії забувають про цей обов’язок на дорозі, що потенційно може призвести до аварійних ситуацій. У поліції вирішили ретельніше стежити за безпекою на дорогах і з недавніх пір почали активніше штрафувати водіїв за невикористання покажчиків повороту.

Так, нещодавно у поліції Київської області нагадали, що водії мають попереджати інших водіїв про свій намір виконати певний маневр. За порушення правил використання попереджувальних сигналів, водіїв можуть оштрафувати, що зробили з водієм білого Renault Logan буквально днями.

Помітивши порушника, який з’їжджає на смугу для гальмування, співробітники Патрульної поліції відразу зупинили його та провели профілактичну бесіду, після чого виписали штраф за ч. 2 ст. 122 КУпАП (Порушення правил використання освітлювальних приладів або попереджувальних сигналів на початку руху або зміни його напряму). За це водієві передбачено штраф у 510 гривень.