Американці назвали бренди, автомобілі яких купувати найприємніше

Процес придбання автомобіля важко назвати приємним. Найчастіше це стрес, який викликається як загальною знервованістю при виборі машини, так спробами дилера нав’язати додаткове обладнання або розкрутити на інші доплати. Але з деякими автомобільними марками все виглядає набагато простіше та приємніше.

Аналітики американського видання JDPower розкрили список з автовиробників, процесом купівлі автомобілів яких жителі країни задоволені найбільше.

Дослідження показало, що задоволеність серед покупців автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння, як і раніше, вище, ніж серед потенційних власників електромобілів, причому як у преміальному, так і масовому сегментах.

Загальний рейтинг було розбито на два стовпці – машини преміум- та масового класу. У найдорожчій категорії перше місце задоволеністю процесом купівлі посів німецький бренд Porsche з результатом 840 балів. За ним розташувалися Infiniti 832, а також Alfa Romeo із 824 балами.

Що стосується мас-маркету, то тут компанією, придбання машин якої простіше і приємніше, ніж у випадку з іншими, став Buick (причому другий рік поспіль). Місцевий автовиробник набрав 824 бали проти 821 бала в іншого американського концерну GMC.

Бронза була присвоєна відразу двом автовиробникам – Chevrolet та Mitsubishi, які отримали по 812 балів відповідно.

Джерело ampercar.com

Не пропустіть