В Україні помітили лімітований Mercedes SLR за $460 000 (Фото)

Нещодавно в Україні помітили особливу версію і так унікального автомобіля. Йдеться про суперкар середини нульових Mercedes-Benz SLR McLaren у версії Crown Edition. За інформацією видання ТопЖир, всього було виготовлено 10 таких автомобілів на весь світ. Ці авто створили для королівської родини Бахрейну.

Купе з пробігом 41 кілометр купили за $460 000 на аукціоні Bonhams. Попри деякі відмінні риси в плані оснащення салону та карбону на зовнішніх аеродинамічних елементах, під капотом автомобіль залишається версією Mercedes SLR McLaren 722 Edition, яка має дуже значні характеристики.

Mercedes-Benz SLR McLaren 722 Edition – це особлива версія автомобіля, створена на честь перемоги Стірлінга Мосса та Дениса Дженкінаса на гонці Mille Miglia 1955 року. Варіант “722” відсилає до стартового номера автомобіля Mercedes-Benz 300 SLR, який брав участь у гонці та продемонстрував свій успіх.

Під капотом у авто 5,4-літровий V8 на 650 кінських сил. Розгін до 100 км/год займає близько 3,6 секунди, а максимальна швидкість досягає 337 км/год. Також авто має покращену підвіску, гальмівну систему та аеродинаміку порівняно з базовою моделлю SLR McLaren.

Джерело auto.bigmir.net