Британський автовиробник винайшов ефективний метод захисту автомобілів від крадіжок

Компанія Jaguar Land Rover запустила нову систему безпеки, щоб запобігти злому злочинців її автомобілів. Система призначена для протидії релейним атакам, коли сигнал від ключа посилюється або копіюється і використовується для розблокування автомобіля і виїзду без ключа.

Нова технологія була розроблена спільно з Thatcham Research і включає оновлення «Модуля управління», що зупиняє атаки без ключа. Навіть з новими оновленнями безпеки, JLR стверджує, що власники повинні використовувати «віддалені» програми фірми, які дозволяють клієнтам отримувати доступ до функцій безпеки, таким як нагадування про необхідність закрити машину та «Режим вартового», який стежитиме за автомобілем і попереджатиме, якщо довкола нього є підозріла активність.

Не тільки Range Rover останнього покоління можна захистити найновішими технологіями безпеки. Розробка також може встановлюватись на автомобілі попереднього покоління (у тому числі на ті, що не є гарантійними).

JLR зазначає, що всі власники Range Rover, Defender, Discovery та Jaguar, з якими зв’язалися з приводу доступних оновлень безпеки, мають встановити їх у місцевому дилерському центрі.

Експерти з аналізу даних Tracker заявили, що шість із десяти автомобілів, викрадених у Великій Британії в 2022 році, були або Land Rover, або Range Rover. Однак JLR стверджує, що лише 0,07 відсотка нових Range Rover і лише 0,3 відсотка Land Rover Defender було вкрадено.

Джерело ampercar.com

Не пропустіть