Експерти назвали найнадійніші автомобілі з пробігом: рейтинг може здивувати

У Німеччині назвали найнадійніші автомобілі із пробігом. Рейтинг було складено експертами організації з технічного тестування TÜV SÜD на основі даних про критичні дефекти, зібрані під час проведення технічного огляду автомобілів у країні.

У 2023 році експерти TÜV SÜD вивчили дані про техогляд понад 10 млн. автомобілів. У рамках дослідження вони не лише визначили найнадійніші автомобілі, а й з’ясували, що середній вік автомобілів на дорогах Німеччини становить 10,1 роки.

Критичні дефекти цього року були виявлені у 20,5% автомобілів, що перевіряються, тоді як у 2022 році цей показник становив 17,9%. Експерти пов’язують це як зі старінням автопарку, так і з погіршенням фінансового стану багатьох автовласників, внаслідок чого вони скорочують витрати на технічне обслуговування своїх транспортних засобів.

Найнадійніші автомобілі експерти TÜV SÜD розділили за віковими категоріями. Так, серед 2-3-річних машин найнадійнішою моделлю став Seat Alhambra – всього у 14,7% тихогляд таких машин, що пройшли, були виявлені критичні дефекти. Серед автомобілів у віці 4-5 років лідером у плані надійності виявився BMW 2-Series Tourer з 17,6% виявлених дефектів. Кросовер Dacia Duster, знайомий під маркою Renault, очолив рейтинг найнадійніших 6-7-річок, а сегменти вживаних авто у віці 8-9 та 10-11 років очолив бюджетний седан Dacia Logan.

Найнадійніші автомобілі в Німеччині у віці 2-3 років:

Seat Alhambra;
Dacia Logan;
Tesla Model 3.

Найнадійніші автомобілі в Німеччині у віці 4-5 років:

BMW 2-Series Tourer;
Volkswagen Sharan;
BMW X5-X6.

Найнадійніші автомобілі в Німеччині у віці 6-7 років:

Dacia Duster;
BMW 5-6-Series;
Dacia Dokker.

Найнадійніші автомобілі в Німеччині у віці 8-9 років:

Dacia Logan;
Fiat Punto;
Dacia Dokker.

Найнадійніші автомобілі в Німеччині у віці 10-11 років:

Dacia Logan;
Renault Twingo.


Не пропустіть