В Україні може з’явитися новий штраф у 34 000 грн – що слід знати водіям

Учора український парламент ухвалив рішення направити проект закону про запровадження значних штрафів за порушення комендантської години на друге повторне читання. 16 січня законопроект №10195 було підтримано 214 депутатами, пропонуючи запровадження штрафів у розмірі 8 500 – 34 000 грн за порушення комендантської години.

У той самий час ця кількість голосів замало остаточного ухвалення закону, і його розгляд буде повторено. Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко у своєму телеграм-каналі.

Запропоновані штрафи у законопроекті варіюються від 8500 до 17000 грн за перше порушення комендантської години. У разі повторного порушення протягом року сума штрафу збільшиться та становитиме від 17 000 до 34 000 грн. Передача законопроекту на повторне друге читання передбачає, що депутати проголосують за його ухвалення на пізнішому етапі. Також можливе внесення поправок.

“Я запропонував поправки, наприклад, виключити штраф, якщо людина спізнилася на поїзд, або якщо необхідний супровід людини, яка потребує медичної допомоги, і так далі”, – зазначив Олексій Гончаренко. “Розглянемо це пізніше, не сьогодні”, – додав нардеп.

Джерело auto.bigmir.net

Не пропустіть