Експерти пророкують обвал цін на «євробляхи» в Україні: з чим це пов’язано

Нещодавно у Верховній Раді України було зареєстровано проект закону, який пропонує дозволити розмитнення автомобілів через «Дію». Це допомогло б полегшити процедуру ввезення в країну авто, зокрема й для військових. Тим часом у ЄС, де закуповується більшість уживаних автівок, готуються до ухвалення рішення про скорочення терміну служби автомобільного транспорту, що може сприяти «обвалу» цін на «євробляхи».

Як пише «Твоя машина» з посиланням на Euroweeklynews, Єврокомісія внесла до Європейського парламенту та Ради ЄС новий регламент, який запроваджує поняття «залишковий транспортний засіб». До такої категорії планують відносити автомобілі, які мають основні компоненти з незворотними технічними дефектами або з терміном експлуатації понад 15 років.

Оскільки такі транспортні засоби не можна буде експлуатувати, ремонтувати та перепродавати у ЄС, цілком імовірно, що машини з таким чи граничним віком хлинуть до України, де завжди був попит на вживані машини. Це також має вплинути на ціну «євроблях», яка, швидше за все, суттєво знизиться.

Джерело fakty.ua

Не пропустіть