Ford знайшов спосіб конкурувати з дешевими китайськими електромобілями

Генеральний директор Ford Джим Фарлі повідомив про розробку нової платформи для електромобілів, яка буде здатна конкурувати за ціною з Tesla Model 3 та доступними китайськими електромобілями.

Нова платформа розробляється командою, яка діє незалежно від основної структури компанії та зосередилася на створенні недорогої електричної платформи. Фарлі зазначив, що основна мета цієї платформи – знизити початкові витрати на покупку електромобіля, що є однією з основних перешкод для швидшого переходу на електромобілі.

За словами Фарлі, нова платформа призначена для боротьби з Tesla та доступними китайськими машинами, які є основними конкурентами на ринку електромобілів. Tesla Model Y коштує дешевше Ford Mustang Mach-E на кілька тисяч доларів, а найдешевший автомобіль Tesla – седан Model 3 коштує дешевше майже на 8000 доларів. Незважаючи на те, що Mustang Mach-E та F-150 Lightning є одними з найдорожчих автомобілів Ford, компанія не отримує від них прибутку та втратила 4,7 мільярда доларів на електромобілях у 2023 році.

Нова платформа буде орієнтована на отримання прибутку і дозволить Ford запропонувати більш доступні електромобілі, які зможуть конкурувати з Tesla та китайськими виробниками. Фарлі також зазначив, що нова платформа буде гнучкою і дозволить створювати різні типи електромобілів, включаючи кросовери, седани та пікапи.

Очікується, що перші автомобілі на новій платформі з’являться у 2025 році. Ford планує випускати 2 мільйони електромобілів на рік до 2026, а до 2030 повністю перейти на виробництво електромобілів.


Не пропустіть