47 тисяч гривень штрафу: водіїв карають через єдиний жест за кермом

Українські водії дотримуються особливого кодексу етики на дорогах, який існує вже протягом десятиліть. Згідно з цим кодексом, водії вітаються помахуванням руки або підняттям відкритої долоні, коли зустрічаються на дорозі. Також, коли водії помічають патруль поліції, вони взаємно блимають фарами.

Ці жести вважаються проявом дружелюбності та взаєморозуміння серед учасників дорожнього руху в Україні. Однак у інших країнах такі жести можуть сприйматися по-різному, пише SUV News.

У Великобританії, зокрема в Англії, місцеві Правила дорожнього руху рекомендують водіям тримати обидві руки на кермі, щоб забезпечити кращий контроль над автомобілем. Тому, помахування рукою зустрічним автомобілям у цій країні може розглядатися як порушення ПДР.

За таке порушення водій може отримати штраф у розмірі від 100 до 200 фунтів стерлінгів (від 4700 до 9400 гривень). У випадку, якщо справа потрапляє до суду, розмір штрафу може зрости до 1000 фунтів стерлінгів (47000 гривень). Такий підхід відображає важливість безпеки на дорозі та уникнення відволікання від управління автомобілем.


Не пропустіть