3 найбільші автомобільні штрафи в Україні, які можуть розорити водія

В Україні штрафи за порушення дорожнього руху можуть бути значними, особливо якщо йдеться про серйозні порушення, які становлять загрозу безпеці учасників дорожнього руху. Деякі водії можуть навіть не здогадуватися, що за окремі провини їх можуть обдерти як липку.

1. Керування автомобілем у нетверезому стані

Перше порушення – 17 000 гривень та рік без прав. Друге — 34 000 гривень та три роки без прав, а також потенційне вилучення машини та 10 діб арешту. Третє порушення – 51 000 гривень, позбавлення прав на 10 років із конфіскацією автомобіля.
Це одне з найнебезпечніших порушень на дорозі, яке становить серйозну загрозу життю та здоров’ю учасників дорожнього руху. Водії у нетверезому стані мають знижені реакції та погіршену увагу, що може призвести до тяжких ДТП та серйозних травм. Тому порушники зазнають суворих штрафів та позбавлення прав, щоб запобігти повторним випадкам та забезпечити безпеку на дорозі.

2. Керування автомобілем особою, яка позбавлена прав

Перше порушення – штраф 20400 гривень. Друге — 40 800 гривень та 5-7 років без прав.
Особи, позбавлені прав водія, часто позбавлені їх через серйозні порушення або небезпечну поведінку на дорозі. Допуск таких водіїв за кермо автомобіля загрожує безпеці всіх учасників дорожнього руху. Тому порушення цього правила караються суворо, щоб запобігти повторним випадкам і забезпечити безпеку на дорогах.

3. Вживання алкоголю після ДТП (до приїзду поліції)

Вживання алкоголю після ДТП може бути спробою приховати свій стан та уникнути відповідальності за те, що трапилося. Також спиртне може вплинути на адекватність поведінки водія, що ускладнить з’ясування поліцією всіх обставин події. Штраф 34 тисячі гривень.


Не пропустіть