Як взимку боротися з вологістю в салоні автомобіля: 6 важливих порад для водіїв

Запітніле скло, іній на внутрішній поверхні та неприємний запах у салоні автомобіля можуть бути спричинені надмірною вологістю, особливо в холодну пору року. Але які причини цього і що можна зробити? Експерти Німецького автомобільного клубу (ADAC) виділили 6 ключових порад, які дають змогу водіям позбутися одвічної зимової проблеми.

Правильний підлоговий килимок: Використовуйте гумові килимки, які можна легко очистити від води та снігу. Це допоможе уникнути намокання килимів у салоні.

Перевірка на протікання: Зверніть увагу на можливі протікання в дверях, вікнах і задніх дверях, які можуть призвести до скупчення вологи в салоні. Регулярно перевіряйте ущільнювачі та ремонтуйте їх за потреби.

Провітрювання: Ретельно провітріть салон, увімкнувши обігрів, кондиціонер і вентилятор. Це допоможе видалити вологу з салону і направити її назовні.

Перевірка водостоків: Регулярно перевіряйте дренажні отвори і переконайтеся, що вода вільно стікає. Засмічені водостоки можуть призвести до скупчення вологи в салоні.

Видалення листя і бруду: Очищайте простір між капотом і вітровим склом від листя і бруду, щоб уникнути засмічення системи опалення та вентиляції.

Правильне місце для паркування: Паркуйтеся на добре провітрюваних місцях, щоб уникнути скупчення вологи в салоні. Уникайте тривалого паркування в погано провітрюваних гаражах, де волога може накопичуватися і призводити до неприємного запаху в салоні.

Дотримуючись цих порад, ви зможете боротися з надлишковою вологістю в салоні свого автомобіля і створити більш комфортні умови для водіння.

Джерело mashyna.com.ua

Не пропустіть