У Києві скасували плату за паркування: названо причину

У Києві скасували плату за паркування. Справа у тому, шостий апеляційний адмінсуд Києва підтвердив рішення Окружного адмінсуду щодо визнання протиправним та скасування розпорядження КМВА, яким затверджено тарифи на платне паркування в місті, пише autogeek.com.ua.

Апеляційний адміністративний суд підтвердив, що розпорядження Київської міської військової адміністрації від 07.11.2022 № 735 про встановлення тарифів 35 грн за годину у першій зоні (25 та 5 грн – у другій та третій відповідно) КП “Київтранспарксервіс” на послуги з користування майданчиками для платного паркування авто є незаконним.

При спробі заплатити будь-яким із доступних методів за парковку через застосунок “Київ цифровий” користувач побачить помилку без пояснення причини. У call-центрі Київської міської військової адміністрації за номером 15-51 також підтвердили, що за парковку можна не платити.

Повідомляється, що платна парковка знову запрацює після встановлення нових обґрунтованих тарифів за паркування. У мобільному застосунку у майбутньому з’явиться додаткове сповіщення з новими цінами. Якщо у вас залишився борг за попередню неоплачену парковку, його можна буде “закрити” у майбутньому, коли ця сума “добіжить” до 100 гривень.


Не пропустіть