Поліцейські Одещини отримали унікальну машину на базі MAN (Фото)

На виробництві заводу спецтехніки Техкомплект на Полтавщині виготовлено нову евакуаторну платформу 5000 х 2300 мм для перевезення транспортних засобів, які мають вагу до 5,5 т. Цей спеціалізований евакуатор ТК-TGL-EVA на базі MAN TGL 12.190 буде використовуватись поліцейськими Одещини.

Досвід виготовлення саме таких евакуаторів на базі MAN для заводу спецтехніки Техкомплект не новий. Але в цій моделі є два способи для затягування техніки, яку потрібно евакуювувати:

1. Як і раніше було застосовано в попередній аналогічній моделі – за допомогою вантажної електролебідки та висувних апарелей (траверсів). Тут встановлено 6-тонну лебідку Dragon Winch DWT 14000 HD і для заїзду техніки є траверси, що складаються.

2. Також в цьому евакуаторі встановлено за кабіною базової вантажівки італійський гідравлічний кран-маніпулятор спеціального призначення – так звана евакуаторна серія “T”.

Крано-маніпуляторна установка є шарнірно-зчленованою і має у складеному стані стрілу Z-подібної форми. Гідравлічний маніпулятор з керуванням з землі з двох сторін підіймає до 5,4 т на мінімальному вильоті 3-секційної стріли, а на мінімальному – до 1,5 т. Максимальний виліт стріли – 10 м, максимальна висота підйому – 11 м.

Джерело autoconsulting.com.ua

Не пропустіть