В Україні зростає кількість пригнаних авто з-за кордону – статистика

Незважаючи на блокування кордону польськими протестувальниками, загальна кількість пригнаних авто не зменшилась

У лютому 2024 року з-за кордону вперше було привезено та зареєстровано в Україні 19,9 тисячі легкових автомобілів. Цей показник помітно перевищує той, що був у лютому 2023 року, збільшившись на 51,5%, а також виявився вищим за показник попереднього місяця на 12%, повідомляє Інститут досліджень авторинку.

Серед імпортних автомобілів найбільш популярні Volkswagen, який традиційно очолює рейтинг. Минулого місяця було зареєстровано 3,2 тисячі таких автомобілів, що становить 16,1% від загальної кількості. Інші популярні марки включають Audi з 1,6 тисячі реєстрацій (8,3%), Nissan з 1,6 тисячі (7,9%) і Renault з 1,4 тисячі (7,1%). Skoda та Ford поділили п’яте місце з однаковими показниками – 1,2 тисячі реєстрацій (5,8%).

Найпопулярнішою моделлю серед «свіжопригнаних» старих автомобілів залишається Volkswagen Golf. У лютому було зареєстровано 979 таких автомобілів. На другому місці знаходиться Skoda Octavia з 775 реєстраціями, а на третьому – Volkswagen Passat із 647 реєстраціями. Renault Megane та Volkswagen Tiguan завершують першу п’ятірку з 539 та 499 реєстраціями відповідно.

У лютому спостерігалося помітне збільшення реєстрацій уживаних автомобілів у порівнянні з січнем. Це свідчить про певний рух у сегменті імпорту, але слід зазначити, що вплив на цей ринок можуть мати різні фактори, включаючи посилення перевірок документів та блокування доріг. Наступні місяці можуть дати подальші зміни на автомобільному ринку.

Джерело auto.bigmir.net

Не пропустіть