Audi відмовляється від числових позначень своїх автомобілів

Audi планує відмовитися від поточної стратегії найменування моделей. Вперше введена в 2017 році, числову стратегію буде повністю скасовано, починаючи з новинки – кросовера Q6 e-tron. Процес відмови від чисел почався непомітно із запуску Q8 e-tron, але хоча на кришці багажника флагманського електричного SUV бренду цифри не відображаються, найменування все ще згадуються у прайс-листах та прес-релізах.

Флоріан Хаузер, керівник відділу продажу та маркетингу продукції Audi з батарейних електромобілів, зазначив, що важливим напрямком для бренду в майбутньому є спрощення для клієнтів.

«Говорячи про спрощення, ми маємо на увазі не тільки опції та процес конфігурації, але й прагнення до найстислішої лінійки двигунів для Q6, яка все ще відповідає вимогам наших клієнтів», – заявив топ-менеджер. Зі зменшенням кількості силових установок Audi зможе спростити структуру неймінгу свого модельного ряду на основі кількості привідних коліс та вибору однієї або двох потужностей, при цьому звичайна версія Q6 з повним приводом буде відома як «quattro».

Підтверджено, що наступні електромобілі Audi позбавлятимуться чисел, і цей підхід буде поширений також на автомобілі з двигуном внутрішнього згоряння. Структура нумерації Audi була розроблена для поділу силових установок відповідно до їхньої потужності, але неузгоджене угруповання та довільний вибір чисел зробили систему заплутаною для багатьох людей.


Не пропустіть