Toyota пророкує велике майбутнє дизельним двигунам

Незважаючи на світову тенденцію в автомобільній промисловості, Toyota все ж таки зберігає віру в майбутнє дизельних двигунів. Представники компанії розповіли, що бачать великий потенціал у дизельних моторах.

У той час як багато автовиробників прагнуть переключитися на електромобілі, Toyota подвоює свої зусилля з розробки та покращення дизельних двигунів. Компанія вважає, що дизельні двигуни, як і раніше, відіграють життєво важливу роль у досягненні цілей у питанні викидів та задоволення потреб клієнтів по всьому світу.

Дизельні силові агрегати відомі досить високою економічністю палива і низькими викидами CO2.

У порівнянні з бензиновими аналогами, дизельні мотори спалюють паливо більш ефективно, що призводить до менших викидів парникових газів.

Крім того, Toyota впроваджує передові технології, такі як системи впорскування сечовини (SCR) і фільтри сажі (DPF), для подальшого зниження викидів оксидів азоту (NOx) і твердих частинок (PM). Ці технології дозволили компанії виробляти дизельні двигуни, що відповідають найсуворішим стандартам викидів.

Дизельні двигуни пропонують практичні переваги, такі як високий момент, що крутить, і економія палива. Дизельне паливо, як правило, дешевше за бензин і містить більше енергії в обсязі, що забезпечує велику дальність поїздки на одній заправці.

Крім того, дизельні двигуни відомі своєю надійністю та довговічністю. Ретельні інженерні розробки Toyota та використання високоякісних матеріалів забезпечують тривалий термін служби та низькі експлуатаційні витрати для клієнтів.


Не пропустіть