Мобілізація авто в Україні: уряд хоче ставити на облік всі транспортні засоби бізнесу

Згідно з пропозицією Кабміну, всі транспортні засоби бізнесу, включаючи легкові автомобілі, мають бути зареєстровані у військових органах та можуть бути використані у разі мобілізації. Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк через RegioNews.

Відомо, що з 18 травня юридичним особам буде заборонено переміщувати певні транспортні засоби не лише за кордон, але й за межі області їх реєстрації, за винятком суміжних областей. Таку інформацію надав народний депутат.

Він зауважив, що рішення поки не прийнято, але якщо постанова буде ухвалена, це може призвести до припинення роботи значної кількості бізнесів в Україні.

“Служби доставки, перевізники та поштові служби матимуть можливість працювати за умови перевантаження на межах областей. Імпорт та експорт будуть здійснюватися тільки за допомогою іноземного транспорту. Хочу зауважити, що рішення ще не ухвалено, і це може бути ризиком, оскільки фактично призведе до припинення роботи значної кількості бізнесів в країні”, – підкреслив депутат.

Залучення транспортних засобів під час мобілізації здійснюється ТЦК, центральним управлінням або регіональними органами СБУ за рішеннями місцевих державних адміністрацій, що оформлюються відповідними розпорядженнями, пояснили у Міноборони.

Джерело vnedorozhnik.net.ua