Презентували новий електрокросовер Volvo EX30 (Фото)

У Піднебесній дебютував новий електричний кросовер Volvo EX30.

Volvo EX30 є компактним електричним міським кросовером, побудованим на платформі SEA. Його передня частина нагадує Volvo EX90 з T-подібними фарами та закритими решітками радіатора. Ззаду в правому нижньому кутку можна помітити напис «Volvo Asia Pacific», який вказує на те, що цей автомобіль зроблено в Китаї.

Новий Volvo EX30 – це найкомпактніший кросовер марки. Довжина його кузова становить 4233 мм, ширина – 1838 мм, а висота – 1555 мм при колісній базі 2650 мм. Кросовер оснащується оригінальними п’ятиспицевими колісними дисками.

Усередині кросовера встановлені цифрова “приладка”, 12,3-дюймовий екран інформаційно-розважальної системи, триспицеве мульти-кермо і так звана “звукова панель” Harman Kardon завдовжки 1,2 метри. За словами виробника, в обробці салону використовуються екологічно чисті та перероблені матеріали, включаючи лляне волокно та пластик з вторинної сировини.

У Китаї Volvo EX30 має чотири версії. У «базі» кросовер оснащений встановленим на задній осі електромотором потужністю 200 кВт (272 к.с.) і 343 Нм максимального крутного моменту, а також літій-залізо-фосфатним акумулятором на 49 кВт*год.

“Далекобійна” задньопривідна версія має ту ж одномоторну 272-сильну установку, що й у базової моделі, але при цьому живиться від потрійного літієвого акумулятора на 66 кВт*год. Також буде доступна повнопривідна високопродуктивна версія з електричною установкою на 315 кВт (428 к.с.) і 543 Нм максимального обертового моменту, що живиться від потрійного акумулятора на 66 кВт*год. Максимальна швидкість кросовера обмежена на позначці 180 км/год, а розгін від 0 до 100 км/год у автомобіля в топовому виконанні займає лише 3,6 секунди.