Нова технологія Porsche робитиме паливо з повітря

Porsche запатентувала нову технологію для уловлювання вуглекислого газу з повітря, що підтверджує їхню відданість розвитку синтетичного палива та збереженню двигунів внутрішнього згоряння.

Технологія дозволяє захоплювати вуглекислий газ з атмосфери та синтезувати його з воднем, створюючи вуглеводні, схожі на традиційний бензин, що робить паливо вуглецево-нейтральним.

Проблема існуючих систем уловлювання вуглецю полягає у їхній ресурсоємності та низькій концентрації вуглекислого газу в повітрі. Технологія Porsche вирішує ці проблеми, зменшуючи споживання води в процесі. Технологія переробляє вологу з очищеного повітря, що знижує потребу у зовнішніх джерелах води та робить процес ефективнішим.

Якщо Porsche зможе вдосконалити цю технологію, масове виробництво синтетичного палива стане реальністю, що призведе до зниження витрат для кінцевого споживача. Цей крок показує, що автовиробник не чекає на зовнішню допомогу, а сам активно працює над вирішенням екологічних проблем та забезпеченням майбутнього для двигунів внутрішнього згоряння.

Таким чином, Porsche не тільки сприяє зменшенню викидів вуглецю, але й пропонує потенційно революційне рішення для автомобільної промисловості.


Не пропустіть