Чи їздитимуть українці китайськими авто – експерт

У Женеві показали електричний китайський суперкар TechRules Ren. Приставка Ren з китайської перекладається як “доброзичливість”, або “людяність”. Його розробляли у співпраці з італійським дизайнером Джорджетто Джуджаро. Автомобіль замість даху має три скляних ковпаки. Салон тримісний, водій сидить по центру, а пасажири – з боків. Потужність – 1035 к. с. Автомобіль збиратимуть з 2018 року в Італії.

“Китайські машини зараз на нульовому рівні, порівняно із “європейцями”. Воне не представлені в Європі, хоч на виставці можна кілька побачити. Поки що це для них дорого і складно. Щоб китайське авто відповідало європейським вимогам, потрібно вкласти величезні кошти”, – каже Gazeta.ua автоексперт Олег Василевський.

В Україні продажі китайських автомобілів значно впали. За результатами продажів 2016-го в топ-30 найпопулярніших брендів потрапила одна китайська компанія – Geely. За рік продали 459 авто – падіння продажів на 70%.

“Китайський автопром в Україні втратив свій потенціал. Навіть невелика ціна на “китайця” більш не вражає. Вони вже поза 20-м місцем у продажах. Українці більше люблять Toyota, Renault, VW. Це якісні та надійні машини. Навіть те, що вони коштують на 30 відсотків дорожче, не зупиняє українців. До того ж їх вигідніше потім продати”, – стверджує автоексперт.


Не пропустіть