Поліцейські тестують нові засоби для боротьби з порушниками паркування (Відео)

Поліція Нью-Йорка впроваджує новий пристрій для боротьби з неправильним паркуванням, який нагадує Губку Боба і має прізвисько Barnacle. Це пластикова жовта коробка, яку поліція кріпить на лобове скло автомобіля для контролю за паркуванням і блокуванням руху.

Хоча це виглядає просто, цей пристрій має вбудований двигун та дві присоски, що дозволяють йому надійно кріпитися до лобового скла. Він може створювати тиск до тисячі фунтів і саморегулювати його залежно від температури, що забезпечує надійне кріплення у будь-яких умовах.

Пристрій може відстежувати транспортні засоби та розгортатися всього за 20-30 секунд, що значно швидше, ніж ручне ставлення паркувального буксиру. Це не лише швидше, а й надійніше, оскільки він надає поліції реальні часові координати GPS, які дозволяють оперативно реагувати на будь-які спроби неправомірної дії з автомобілем.

Крім того, він оснащений сигналізацією, яка спрацьовує, якщо хтось намагається зняти його з вітрового скла, що робить його ще ефективнішим у запобіганні порушень паркування.


Не пропустіть