Нерозмитнені авто в Україні «дістали» і поляків

Українців можна умовно розділити на дві категорії – прихильників і противників нерозмитнених автомобілів на іноземних номерах.

Але виявляється, нерозмитнені авто в Україні і їхні власники заважають жити» навіть полякам.

Адже саме машини «пересічників» породжують черги на українсько-польському кордоні. Про це заявили в прес-службі Міністерства фінансів Польщі.

Крім впливу на прикордонний рух і час очікування на кордоні, поляки занепокоєні спробами перевезення елементів, що є загрозою для безпеки країни (зброя, амуніція, вибухівка, психотропні речовини і хімічні препарати)».

Як повідомляє Autoconsulting, через це у польському відомстві вирішили посилити огляд українських власників авто європейської реєстрації. Відтепер усі автомобілі на іноземних номерах, які в’їжджають до Польщі з України, піддаватимуть тривалішому і ретельнішому контролю.

Нагадаємо, згідно з Порядком, власники авто іноземної реєстрації мають кожні 5 днів перетинати кордон через ту саму митницю (або кожні 10 днів, якщо авто в’їжджає через один пункт пропуску, а виїжджає через інший).

За даними польської сторони, українці на машинах з європейськими номерами за рік здійснюють чотири з половиною мільйона перетинів кордону, причому їх кількість активно зростає.


Не пропустіть