З 24 травня 2017 року в Україну повертається техогляд

24 травня 2017 року, набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 № 141 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30 січня 2012 року № 137 та від 31 травня 2012 року № 512» про введення обов’язкової фотофіксації проведення обов’язкового технічного контролю транспортного засоби, пише u-news.com.ua

Також збільшується обсяг інформації про результати проведення обов’язкового технічного контролю транспортного засобу, яку суб’єкти здійснення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів передають до Єдиного державного реєстру МВС. Так необхідно буде передати:

показник одометра;
вантажопідйомність (для транспортних засобів категорії N, O), тонн;
експлуатується автомобіль в якості таксі (так/ні);
чи використовується транспортний засіб (категорії N, O) для перевезення небезпечних вантажів (так/ні);
дані з гальмівного стенда про перевірку характеристик гальмівних систем транспортного засобу.

Також необхідно надавати три фотографії:
при зовнішньому огляді транспортного засобу;
при перевірці фар;
під час перевірки гальмівної системи методом стендових випробувань з фіксацією загального вигляду транспортного засобу і номерного знака.

При цьому на фотографіях обов’язково необхідно вказувати дату фотофіксації, яка повинна відповідати часу і даті видачі протоколу перевірки технічного стану. Для належної передачі результатів фотофіксації процесу перевірки технічного стану розмір кожної з фотографій не повинен перевищувати 300 кб, розмір повинен дорівнювати 640х480 dpi, розширення jpeg.


Не пропустіть