Аваков підготував жорстке покарання копам за аварію на нових авто

Аваков заявив, що поліцейським влаштують потрійні перевірки, перш ніж пустити за кермо нових авто, пише znaj.ua.

Патрульних поліцейських чекає суворе покарання, якщо вони вмудряться розбити в аварії нові гібридні кросовери. Копи на днях отримали поповнення для свого автопарку у вигляді електромобілів Mitsubishi Outlander PHEV.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає телеканал “112 Україна”. Він розповів, що поліцейським підготують ряд випробувань перш, ніж вони зможуть за кермо нових автомобілів. Вони, за його слова, повинні будуть пройти тричі іспит перед тим, як отримати право користуватися кроссоверами.

“З огляду на вартість цих машин і особливо їх специфіку, ми перед тим, як їх дати, спочатку змусимо поліцейських тричі пройти іспит, потім показати, як вони вміють водити електромобіль. І ми домовилися перших трьох розстріляти, хто потрапить в аварію”, – заявив міністр.

Україна отримала гібридні автомобілі від Японії в рамках Кіотського протоколу. Аваков похвалився, що кросовери є екологічно чистим транспортом, а їх технічна специфіка допоможе патрульним нести свою службу.

Автомобілі розподілять між управліннями по всій країні. Перша партія з 15 машин відправиться в Київську область. Кожен з регіонів отримає таку ж кількість машин.


Не пропустіть