Водій отримав штраф у 8500 гривень за пропозицію 1700 гривень хабаря патрульному

Орджонікідзевський районний суд вироком від 24 травня затвердив мирову угоду зі штрафом у 8,5 тис. грн для водія-порушника за спробу дати патрульним поліцейським 1,7 тис. грн хабара, пише zp.nashigroshi.org

Згідно з матеріалами справи, екіпаж патрульної поліції у березні 2017 року зупинив на вул. Бородинській водія автомобіля “Таврія Славута” за порушення правил дорожнього руху. Після цього інспектор запропонував йому пройти медичне освідування через наявні ознаки наркотичного сп’яніння. Для уникнення покарання за цей проступок, водій запропонував поліцейському хабар у розмірі 1 тис. грн, однак отримав відмову і попередження про передбачену кримінальну відповідальність за такі дії. Вже по приїзду до обласного наркологічного диспансеру, порушник знову запропонував інспектору хабар та поклав 1,7 тис. грн у бардачок, після чого вийшов з патрульної автівки.

Ці дії поліція кваліфікувала за статтею 369 КК України – надання службовій особі неправомірної вигоди. Вже до суду надійшла угода про визнання винуватості із погодженим покаранням у розмірі 8,5 тис. грн для водія, яку й затвердили.

Варто додати, що мінімальне покарання за керування автомобілем у нетверезому стані складає 10,2 тис. грн штрафу та позбавлення водійських прав на 1 рік.


Не пропустіть