Ось як китаянка продала 100 автомобілів Mini Cooper за 5 хвилин!

Кількість інтернет-користувачів в Піднебесній майже зрівнялася з населенням Європи. Тому не дивно, що місцеві блогери при ефективній роботі можуть покладатися на хороші продажі. І ось вам свіжий приклад, пише maximum.fm.

Днями фешн-блогер з Китаю Бекі Лі (黎贝卡) через месенджер WeChat продала 100 автомобілів Mini Cooper. Всього за п’ять хвилин вона заробила 4,2 мільйона доларів!

Купити авто через месенджер? Чому б і ні. Саме таке рішення прийняли сто китайців минулої суботи, 22 липня. Можливо, їх було б більше, та ось тільки ексклюзивних автомобілів Mini Cooper бірюзового кольору на продаж виставили всього сотню.

Китаянка Бекі Лі веде свій блог beckysfantasy.com з більш ніж чотиримільйонною лояльною і платоспроможною аудиторією по всій країні. Вона одна з основних лідерів думок у сучасному Китаї, до неї прислухаються, вона диктує тренди і впливає на купівельну поведінку в середовищі вищого прошарку середнього класу.

При цьому кількість інтернет-користувачів у Піднебесній вже досягла 731 мільйон осіб, тобто 53,1% від усього населення країни. Інтернет-гаманцями в країні користуються 469 мільйонів людей, 168 мільйонів використовують транспортні програми на кшталт Uber і Didi, а WeChat був і залишається найпопулярнішим в Китаї додатком – тут “сидять” 80% юзерів.

WeChat, або Weixin – додаток, розроблений китайською компанією Tencent. Сьогодні це найбільша платіжна система КНР. Багато фірм, які ведуть ринковий бізнес в Китаї і за його межами, використовують WeChat як майданчик для розвитку: тут можна безкоштовно розмістити свій інтернет-магазин, вести справи безпосередньо, оминаючи довге офіційне листування за допомогою традиційних поштових сервісів, коригувати всі нюанси в режимі реального часу, обговорювати робочі моменти в групових чатах.

Для Бекі Лі саме WeChat – головний канал для спілкування з її 4-мільйонною аудиторією. Справжнє ім’я дівчини – Фан Імінь (Fang Yimin), колись вона працювала в сфері політичної і кіножурналістики, але тепер перейшла до фешн-блогерів, які просувають бренди в мережах. Її робота настільки ефективна, що китайські медіа прозвали її mai shen – “богиня продажів”.

У Бекі Лі вже є успішний досвід просування і продажів товарів через WeChat: наприклад, в лютому цього року вона примудрилася за 12 хвилин продати за допомогою месенджера сумки Givenchy Mini Horizon на 1,2 мільйона доларів.

Цього разу блогерка побила свій власний рекорд: минулої суботи за 5 хвилин вона продала 100 автомобілів Mini Cooper за ціною 285 000 юанів (42 215 доларів) за штуку. Це перший випадок продажу автомобілів блогерами через месенджер!

Платіжна система, вбудована в додаток WeChat, не дозволяє зробити одноразовий переказ 42 тисяч, тому всі охочі зробили депозит 300 доларів, а опісля оплатили покупку у дилера.


Не пропустіть