Власників нерозмитнених авто оштрафували на 2 мільйони гривень

Українцям виписали величезні штрафи за експлуатацію нерозмитненого авто, пише autocentre.ua.

Українські суди почали штрафувати власників нерозмитнених авто на іноземній реєстрації за порушення митних правил. Розміри штрафів вражають.

Київський апеляційний адміністративний суд став на сторону Державної фіскальної служби і постановив стягнути з власника Mercedes-Benz E320 на литовських номерах штраф в розмірі 300% від несплаченої суми митних платежів посилання – 1 681 846 гривень.

Мерседес на іноземній реєстрації належав жителю Черкас. 22 грудня 2016 року ДФС виписала йому такий штраф за порушення митних правил. Він зміг оскаржити рішення в суді першої інстанції, проте тепер апеляційний суд став на сторону фіскалів. Втім, у власника Mercedes є ще шанс на касацію.

Крім того, юрист Святослав Бартош заявив, що аналогічне рішення Київський апеляційний Адміністративний суд виніс і по відношенню до власника Audi A4 на польських номерах. Штраф у цьому випадку виявився менше, але все одно вражаючим – 443 тис. гривень.

Нагадаємо, раніше було прийнято ще кілька подібних судових рішень. Так, жителя Одеси суд оштрафував на 618 тис. гривень, однак той зміг оскаржити штраф.


Не пропустіть