Дешево і екологічно: Bosch придумав альтернативу бензину

Компанія Bosch вірить в майбутнє двигуна внутрішнього згоряння і вважає, що альтернативою бензину може стати синтетичне паливо, що виготовляється за інноваційною технологією, пише motormania.com.ua.

За даними Carscoops, постачальник автомобільних комплектуючих опрацьовує ідею створення синтетичного пального для двигунів внутрішнього згоряння на основі парникових газів.

«До недавнього часу вуглець-нейтральний двигун внутрішнього згоряння був сном. Тепер він може стати реальністю. Секрет полягає в синтетичному або вуглецево-нейтральному паливі, в виробничий процес якого залучений CO2», – передає ресурс слова голови правління Robert Bosch GmbH д-р Фолькмар Деннера.

Digital Trends передає, що у виробництві палива використовується вуглець, отримувати який можна з відходів промислових підприємств або навіть з повітря за допомогою спеціальних фільтрів, і водень, який отримують із води. При цьому, за задумом, підприємство, на якому здійснюється виробництво пального, має працювати на поновлюваних джерелах енергії. Одержуване паливо за рахунок особливостей виробничого процесу є вуглець-нейтральним і може використовуватися для роботи ДВЗ.

Втім, поки зарано приписувати Bosch лаври рятівника двигунів внутрішнього згоряння. Незабаром після того, як звістка про це облетіла простори Мережі, представник компанії Тім Віланд повідав DT, що Bosch не працює над створенням власного виду синтетичного палива.

«Хоча ми не можемо міркувати про те, яким буде внесок Bosch в дану технологію, ми вважаємо, що всі представники індустрії повинні працювати разом, щоб зробити її реальністю, оскільки це шлях до подальшого скорочення шкідливих викидів», – сказав він.


Не пропустіть