Плюси та мінуси автомобілів на єврономерах

Не слід очікувати спаду популярності машин на єврономерах, пише pershij.com.ua.

Купувати автомобілі вітчизняного виробництва українцям поки що не так вигідно, як очікувалося – вони обходяться значно дорожче, ніж у Європі і навіть в РФ. Тому найближчим часом не слід очікувати спаду популярності машин на єврономерах.

За словами політолога Сергія Валовенка, більшість водїв звинувачують у відустності дешевих аналогів транспорту саме лобістів, виробників, імпортерів та навіть політиків. А через ситуацію, що склалася на ринку, все менше родин можуть придбати авто, особливо – нове.

Хоча у зростанні кількості машин експери вбачають і негативні наслідки – наочний приклад тому: київські дороги в останні кілька днів. Місто буквально перетворилося на суцільний затор, люди повернулися із відпусток. А дороги не витримують навантаження, адже будувалися і проектувалися без урахування такого напливу. Заважають також постійні ремонти, коли доводиться шукати інших маршрутів.

Тобто якщо дати кожному українцю можливість купити авто за ціною машин на єврономерах, то їх кількість зросте настільки, що кожен другий може стояти в заторі вже при виїзді із подвір’я.


Не пропустіть