Броньовик для олігархів: Німці створили неймовірний Gelandewagen (Фото)

Тюнінг-ательє Trasco Bremen GmbH з німецького міста Бремен відоме не всім. Зате роблять майстри цієї контори серйозні автомобілі, які доступні по кишені не кожному. Іноді свої спеціальні машини вони навіть підривають на полігоні, щоб бути впевненими в їх захищеності.

Однією з останніх робіт німецької фірми є цей броньований Gelandewagen, який днями був виставлений на продаж за 1,2 млн євро.

Броньовик для олігархів побудований на основі Mercedes G63 AMG, колісну базу якого фахівці Trasco Bremen подовжили на 58 см.

У салоні – царство розкоші: збільшено стелю, iMac 27″, аудіосистема Bang & Olufsen, бар, перегородки, розумний клімат-контроль, система спецзв’язку.

У компанії ретельно підходять до споруди розкішних броньовиків, і на сто відсотків упевнені в захисті своїх машин. Даний екземпляр не виняток.

Гелік для товстосумів броньований по вищому розряду: CAD бронювання по CEN B6 з сертифікованими матеріалами, броньований зсувний дах, задні двері, підлога в салоні, 5 непробивних коліс, захищені паливний бак і АКБ. Також були посилені домкрат, гальма, петлі, підвіска, пружини, шарніри і багато іншого.

http://autonews.ua/


Не пропустіть