Проти водіїв, що нелегально заробляють гроші, порушать кримінальні справи

Із самого початку 2017 року, Держслужба України з безпеки на транспорті перевірила 500 тис. транспортних засобів і виявила 8 тис. порушень, повідомив керівник Держслужби Михайло Ноняк.

Цитата:
«Порушень дуже багато. Якщо говорити про пасажирські перевезення, і таксі в тому числі, то проводимо рейдові перевірки. Випала людина, вибухнув бачок – штраф 1,7 тис. грн., за законом про автотранспорт або як за адмінпорушення – 17-34 тис. грн. Ми хочемо посилити відповідальність і передбачити для нелегальних перевізників кримінальну відповідальність», – зазначив він.

На його думку, тільки більш жорстке законодавство, підштовхне бізнес до роботи в правовому полі, оновлення автопарку, дотримання техвимог в частині перевезень.

Цитата:
«При жорсткому законодавстві бізнес переорієнтовується. Але ми не повинні бути службою, що накладає санкції. Ми хочемо безпечних послуг, роботи в легальному полі, сплати всіх податків. Тоді все буде добре. А то одні прислухаються до наших рекомендацій, оновлюють парк, виконують інші норми, а багато хто цього уникає», – підкреслив Ноняк.

Джерело automotoclub.info

Не пропустіть