Нацгвардія купила унікальну вантажівку за 4 мільйони

Столична військова частина 3078 Національної гвардії України 29 серпня замовила ТОВ “Спец-Ком-Сервіс” спеціальний мобільний концертний комплекс за 4 млн грн

Такі відомості про результати тендеру містяться у системі “ProZorro”,повідомляє Depo.ua з посиланням на “Наші гроші”.

Мобільний концертний комплекс у буде вкомплектовний так:

– вантажний автомобіль МАЗ 4х2 або еквівалент із кузовом-фургоном, обладнаним системами опалювання та вентиляції;

– причіп-трансформер “сцена” у розгорнутому вигляді шириною 5,1 м, довжиною 6,3 м (з акустичними порталами – 9,3 м), висотою до 5 м;

– концертна, світлова та мультимедійна апаратура,

– дизель-генератор.

Модель шасі та ціни окремих складових комплексу не оприлюднено.

Гарантійний строк становить рік або 30 тис км пробігу. Передбачено аванс у розмірі 70% до трьох місяців, решту оплатять протягом десяти днів після поставки.

Переможець отримав підряд без конкуренції. Ціна угоди з ним на 0,03%, або 1 тис грн. нижча від очікуваної вартості закупівлі.

Засновниками “Спец-Ком-Сервісу” з Вишневого є директор Сергій Калюш і Михайло Городових. Усього з 2011 року він виграв тендерів на 264,37 млн грн, із яких 164,23 млн грн. – у Національної гвардії України. Рік тому прокуратура відкрила провадження проти посадовців Нацгвардії, які нібито сприяли перемогам “Спец-Ком-Сервісу” на торгах щодо закупівлі автомобільної техніки. Нещодавно суд дозволив слідчим доступ до інформації про рахунки фірми.


Не пропустіть