Гройсман розповів, яку українську трасу будуть модернізовувати навесні 2018 року

Наступного року уряд реконструює дорогу від Львова до Херсона

Про це прем’єр розповів в інтерв’ю “Укрінформу”.

“Ми запроваджуємо прозору систему і доведемо, що не красти – можливо. Я побудував у своєму житті не одну дорогу і точно знаю, що можна зробити дешево та якісно, а можна зробити дорого та погано. Зараз дуже важливо, щоб контроль був жорсткий. Тому новий керівник “Укравтодору” Славомір Новак працює над цим. Ми бачимо, що якість стає кращою”, – зазначив голова уряду.

Гройсман повідомив, що поставив завдання перед МВС, Нацполіцією, щоб вони дуже прискіпливо подивилися на всі будівельні роботи і зробили аналітику: “Якщо хтось десь щось вкрав – його треба посадити в тюрму. Українці мають право і будуть їздити якісними дорогами”.

“А всі ті, хто намагатимуться вкрасти на дорогах, – я їх буду просто знищувати у рамках закону”, – безапеляційно заявив прем’єр.

Також він повідомив, що наступного року планується зробити “великий ривок по дорозі Львів-Тернопіль-Хмельницький-Вінниця-Умань-Одеса-Миколаїв-Херсон. Ми заклали на це у бюджет майже 4 млрд грн. Навесні, із настанням нормальних погодних умов, можна буде робити реконструкцію та модернізацію цієї дороги, а також інших запланованих доріг”.


Не пропустіть