Чому навіть нові іномарки іржавіють після зими?

Зима обожнює робити «сюрпризи» автовласникам. Навіть якщо у вас відносно нове авто, навесні на його кузові може з’явитись корозія. Чому так відбувається?

Ситуація, коли автовласник виявляє іржу на кузові свого залізного коня саме навесні, досить поширена. Річ у тім, що протягом зими автомобіль регулярно піддавався впливу піску, солі та агресивних хімічних реагентів. Уся ця гидоту проникала у щілини, місця подряпин й нещадно руйнувала метал під лакофарбовим покриттям. Але взимку, коли температура повітря близька до нуля, корозійні процеси завмирають і активізуються лише з приходом тепла. Тому то саме навесні найчастіше і виявляють вогнища корозії на кузовах авто.

Однією з причин швидкої появи корозії може бути нещодавній неякісний ремонт. Адже навіть новенькі автівки дряпаються і потрапляють в аварії. Як правило, власники хочуть зробити усе дешево і сердито. Потім це все вилазить боком – пошкоджені місця іржавіють.

Ще одна причина появи іржі на кузові нового авто – неякісне фарбуванням на заводі. Правда, цим зараз якщо і страждають, то лише деякі «китайці». Кузови більшості сучасних автомобілів стійкі до корозії.

Також поява «весняної іржі» на новому автомобілі може бути пов’язана з недбалістю автовласника. Якщо ви щодня проїжджаєте по декілька сотень кілометрів і при цьому нехтуєте мийкою, то не дивуйтеся появи іржі на передній частині капота, крилах і порогах.

Доглядайте за своїм залізним конем і вчасно надавайте йому допомогу!

Джерело mashyna.com.ua

Не пропустіть