Назріває черговий скандал з сертифікацію авто в Україні

Партії дизельних Audi A3 пророкують долю «проблемних» Volkswagen Golf, у яких виникли труднощі з сертифікацією в Україні. Таку інформацію з посиланням на анонімні джерела поширив сайт «Обозреватель». Там грунтуються на тому, що Audi A3 як і Golf Sportwagen в Україні продаються з великими знижками. Однак в «Порше Україна» у відповіді на питання це спростували. Там кажуть, що Audi не були призначені для США і пройшли сертифікацію в Україні.

Головний аргумент, який наводять в ЗМІ – «Порше Україна» точно так же продає Audi A3 з великими знижками, як і «проблемні» VW.

«Знову на наш ринок прийшли автомобілі сумнівного походження, і знову майбутні автовласники можуть виявитися в неприємній ситуації. Є велика ймовірність, що ми спостерігаємо новий виток схеми, через яку 2800 автомобілів Volkswagen вже позбулися реєстрації, тільки тепер ставки значно вище і за «народним автомобілем» піде преміальний Audi», – повідомляє «Обозреватель». Також з посиланням на анонімне джерело йдеться, що один з керівників «Порше Україна» нібито втік з країни.

В офіційному імпортері цю інформацію спростували. Там кажуть, що питання з сертифікацією стосується саме моделі Golf Sportwagen, і в даний момент йде її рішення.

«Всі автомобілі марки Audi були імпортовані і реалізовані в Україні без будь-яких порушень норм, стандартів і законів. Також додамо, що автомобілі Audi A3, які були імпортовані і реалізовані в Україні компанією «Порше Україна» виготовлені в Європі і не були призначені для ринку США, як пише «Обозреватель». При цьому, автомобілі Audi A3 оснащені двигуном стандарту Євро-6 і були сертифіковані в Україні. На ці автомобілі дійсно діяла спеціальна ціна. Це обумовлено тим, що зазначені автомобілі є 2015-2016 року випуску», – прокоментували в компанії «Порше Україна».

Джерело autonews.ua

Не пропустіть