«Богдан» показав процес виробництва всюдихідних вантажівок (Фото)

Всі етапи виробництва вантажівок підвищеної прохідності «Богдан 6317» продемонстрував «Богдан» під час прес-туру на свій черкаський завод. Про це повідомили в прес-службі корпорації.

Журналісти побачили повний цикл виробництва автомобілів. Представники заводу-виробника пояснили, як відбувається контроль якості на кожному з етапів.

Також їм продемонстрували готові вантажівки «Богдан 6317», розказали про їх характеристики і особливості.

Нагадаємо, у серпні партія вантажівок підвищеної прохідності «Богдан 6317» відправилася до військ. Черкаський завод компанії «Богдан Моторс» передав машини представникам Міністерства оборони України у рамках виконання державного оборонного замовлення. Цього року «Богдан» планує передати понад 200 одиниць такої техніки.

Загалом лінійка вантажівок «Богдан 6317» отримала позитивні відгуки експлуатантів. Наразі у військових є потреба у таких багатоцільових вантажівках. Нова якісна техніка на фронті заміщує собою стару радянську.

«Богдан 6317» – сучасний багатоцільовий автомобіль, обладнаний потужним шестициліндровим дизельним двигуном з турбонаддувом Weichai Power, робочий об’єм якого становить 9,7 л, а потужність — 380 к.с. Використання цих двигунів дозволило українським автовиробникам значно покращити динамічні та експлуатаційні характеристики автомобілів, а також відмовитися від складових російського виробництва.

Вантажівка здатна розвивати швидкість до 85 км/год з вантажем в 11 тон і має запас ходу у 1447 км. Автомобіль може перевозити 50 осіб в обладнаному кузові, буксирувати транспортні причепи дорогами всіх категорій з твердим та ґрунтовим покриттям, а також бездоріжжі. На кожну машину надається 10 річна гарантія від виробника.

Джерело dr.ck.ua

Не пропустіть