VIP-номери: скільки коштує стати «мажорним» водієм в Україні

Для людей, які хочуть виділятися серед «сірих», нічим не примітних машин, зараз існує вихід – обзавестися особливими номерами.

В даний час офіційно отримати свій особливий індивідуальний іменний номер в Україні є для будь-якого автолюбителя. Абсолютно кожен водій за прийнятну ціну може змінити свій державний номер на будь-який інший красивий і унікальний. Послуга легальна, номерні знаки сьогодні виготовляється з дотриманням стандартів ДСТУ на сучасному сертифікованому обладнанні. Автономери мають систему захисту: штамп виробника, голограму, світловідбивальна плівка. З номерами вам видається документ департаменту МВС України про видачу вам індивідуальних номерів.

Замовити можна таку оригінальну комбінацію цифр, як 7777, 0001 або слова, які нестандартні – мають певну ціну.

Щоб отримати такі права досить зайти на сайт компанії, яка спеціалізується на виготовленні таких номерів, залишити заявку або приїхати до них в офіс. Для оформлення номера необхідні копії техпаспорта, а також паспорт власника транспортного засобу. Після передоплати проводиться перевірка бажаної комбінації іменних номерів в ДАІ, на випадок якщо обрані вами номера вже кимось зайняті. Якщо ж індивідуальні номери вже є у когось в вашій області, можна вибрати схожі варіанти, які вам запропонують.

Вартість пам’ятних автомобільних номерів різна і залежить від їх «крутості»:

Комплект іменних номерів з дозвільним листом, які виготовляються 1 місяць – 6700 грн.

Нестандартний тип іменного номера (повторювані однакові цифри або букви), виготовлення 1 місяць – від 8 000 грн.

Оновити комплект іменних номерів від однієї години – 450 грн

Оновити комплект іменних номерів, виданих після 2015 р коштує 600 грн., А чекати доведеться близько годину.

Дозвільний лист для перезакріплення іменних номерів за новим автомобілем – 2500 грн. Чекати потрібно 3-5 днів.

Рамка для стандартного номерного знака 520х112 мм обійдеться в 50 гривень, а рамка на американський номер 300*150 мм – 100 грн.

Джерело politeka.net

Не пропустіть